Jesteśmy z Wami już 20 lat!

W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia istnienia Naszej firmy. Z tej okazji 9 października odbyła się uroczystość na której podsumowano dotychczasowe działanie firmy na przestrzeni lat. Jubileusz rozpoczął się od oficjalnej przemowy w której pokrótce przedstawiono historię powstania firmy HYDRO-MASZ. Następnie wręczono statuetki m. in. dla najstarszych pod względem stażu pracy pracownikom oraz wszystkim innym […]

W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia istnienia Naszej firmy. Z tej okazji 9 października odbyła się uroczystość na której podsumowano dotychczasowe działanie firmy na przestrzeni lat.

Jubileusz rozpoczął się od oficjalnej przemowy w której pokrótce przedstawiono historię powstania firmy HYDRO-MASZ. Następnie wręczono statuetki m. in. dla najstarszych pod względem stażu pracy pracownikom oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniły się w rozwój firmy. Po oficjalnej części zaprezentowano taniec jakim było tango argentyńskie, a dalsza część bankietu przebiegła w charakterze rozrywkowym i integracyjnym.

Historię Naszej firmy można przeczytać tutaj.