Części do ciągników i maszyn rolniczych

Dostępność części zamiennych do maszyn rolniczych jest bardzo ważna i stanowi o użyteczności i funkcjonalności każdej maszyny. Dlatego dbamy o to, aby zapewnić Naszym klientom stały dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych do każdej sprzedawanej przez Nas maszyny.

W naszym magazynie mogą Państwo znaleźć kilkadziesiąt tysięcy oryginalnych jak i zamiennych części do popularnych marek maszyn i ciągników rolniczych min. TYM, McCormick, Lindner. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie każdą część do sprzętu rolniczego, komunalnego czy leśnego w atrakcyjnej cenie.

Nasi specjaliści od części zamiennych są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, natomiast w sobotę od godziny 8.00 do godziny 12.00.

Centralny Magazyn Części marki TYM w Europie

Od 2009r. jesteśmy wyłącznym importerem ciągników TYM na rynek polski. Wraz z rozwojem firmy i co raz większą sprzedażą traktorów pojawiła się potrzeba rozszerzenia magazynu części. I tak od 2021r. firma HYDRO-MASZ oficjalnie stała Centralnym Magazynem Części marki TYM w Europie. Taki zabieg miał na celu lepszej i szybszej dystrybucji części oraz lepszej obsługi klienta. Wchodząc w ten link: https://sklep.hydro-masz.pl/10-tym.html znajdą Państwo oryginalne części do każdego modelu TYMa.

Sklep internetowy (e-sklep)

Na początku 2016 roku firma HYDRO-MASZ uruchomiała sklep internetowy, w którym Nasza oferta jest aktualizowana każdego dnia o nowe produkty. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno oryginalne części jak i wysokiej jakości zamienniki do większości maszyn i ciągników sprzedawanych na Polskim rynku min.

  • Akumulatory oraz inne części do ładowarek, ciągników rolniczych min. TYM, McCormick, Lindner
  • Łańcuchy (produkowane przez firmy polskie oraz niemieckie),
  • Oleje firmy FUCHS, dedykowane do ciągników TYM
  • Filtry (powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki),
  • Nożyki do kosiarek, przyczep zbierających, wozów zbierających itp.,
  • Paski, płyny i smary,

Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, drogą mailową lub zamówieniem poprzez stronę internetową. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z warunkami sprzedaży i zwrotów.

W Naszym sklepie kupisz części takich marek jak: