Potrzebujesz może 50-konnego ciągnika z TURem? Szukasz coś w atrakcyjnej cenie? W takim razie ta promocja jest dla Ciebie!   

Zapraszamy do zapoznania się z promocją na 3 modele ciągników TYM (T475, T475 HST i T575) z ładowaczami polskiej marki  Hydramet.

Ilość zestawów w promocji ograniczona!

Podane ceny zestawów są netto i bez osprzętu do ładowacza! 

Promocja ważna od 15.11.2022r. do wyczerpania zapasów.

Zdjęcia w promocji mają charakter poglądowy.

TYM T475

Ten 46-konny traktor z niezawodnym silnikiem Kukje świetnie się sprawdzi jako pomocniczy ciągnik z ładowaczem w gospodarstwie. Przekładnia 12/12 pozwala na dostosowanie odpowiedniej prędkości do wykonywanej pracy. Duża, przestronna i klimatyzowana kabina zapewnia komfort operatorowi podczas upalnych dni. Dużym atutem ciągnika jest niewątpliwe jego szerokość (1,5m) oraz wysokość (2,4m), które pozwolą bez problemu wjechać do małych budynków inwentarskich. Ciągnik wyposażony w ładowacz o udźwigu 800 kg. 

TYM t475 hst

Ten model traktora również posiada 46 KM oraz silnik Kukje. Zasadnicza różnica jest w przekładni. Tutaj mamy hydrostatyczną skrzynię biegów o 3 zakresach prędkości. Co to oznacza? Przede wszystkim wygodną prace bez użycia sprzęgła, gdzie operator tak naprawdę obsługuje maszynę za pomocą 2 pedałów, do jazdy do przodu i do tyłu. Dodatkowo przestronna i klimatyzowana kabina zapewnia komfort operatorowi podczas upalnych dni. Dużym atutem ciągnika jest niewątpliwe jego szerokość (1,5m) oraz wysokość (2,4m), które pozwolą bez problemu wjechać do małych budynków inwentarskich. Ciągnik wyposażony w ładowacz o udźwigu 800 kg. 

TYM T575

Model T575 to ciągnik o mocy 55 KM z silnikiem Kukje i przekładnią 8/8. Oryginalna, przestronna kabina w raz z klimatyzacją zapewnia operatorowi przyjemną pracę ciągnikiem. W standardowym wyposażeniu ciągnika mamy lusterko wsteczne, które ułatwi prace operatorowi podczas pracy z ładowaczem. Ciągnik wyposażony w ładowacz o udźwigu 800 kg.  

Specyfikacje poszczególnych ciągników można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Tomaszewska

tel. 607 604 801

e-mail: agnieszkatomaszewska@hydro-masz.pl

Michał Haraszkiewicz

tel. 667 502 902

e-mail: michalharaszkiewicz@hydro-masz.pl