ELEMENTY HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy elementów hydrauliki siłowej – gotowych przewodów hydraulicznych (w oparciu o węże hydrauliczne takich marek jak Exitflex, Semperit, Agriflex), jak również złączek, przyłączek i końcówek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy naszym klientom produkty charakteryzujących się perfekcyjnym wykonaniem oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Nieustanna troska o jakość naszych produktów potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2015. Naszym produktom zaufali producenci maszyn rolniczych m.in. CNH Industrial Polska, SaMasz, Agro-Factory, z którymi wiąże nas wieloletnia współpraca.

USŁUGI

Ponadto świadczymy usługi zakuwania węży indywidulanych klientów. W swojej ofercie mamy również usługi wypalania laserem, plazmą oraz tłoczenie, walcowanie, wiercenie elementów stalowych wg potrzeb klientów.

 

PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH I KOMUNALNYCH ORAZ ICH PODZESPOŁÓW

W obszarze produkcji przez wiele lat dostarczaliśmy w ramach kooperacji stalowe podzespoły dla wiodących producentów maszyn rolniczych. Nieustanny rozwój, inspirowanie działań innowacyjnych, technologii i organizacji sprawił, że obecnie oferujemy wysokiej klasy maszyny rolnicze własnej produkcji. Wysoko wykwalifikowany zespół, korzystając z rozbudowanego i nowocześnie wyposażonego parku maszynowego stanowi trzon produkcji i zapewnia najwyższą jakość maszyn pod względem technicznym. Jednocześnie, współpracujemy z renomowanymi dostawcami poszczególnych komponentów, w tym m.in. Scharmüller Gesellschaft m.b.H.&CoKG Austria (zakupujemy od nich zaczepy), Ponar-Narew (ogumienie i felgi).

PRODUKUJEMY M. IN.

  • Opryskiwacze (w latach 2013-2018)

OBECNIE:

  • Pługi do odśnieżania
  • Posypywarki komunalne
  • Osprzęt do ładowaczy
  • Osprzęt do ciągników
  • Maszyny uprawowe
  • Kosze do trawy

Od kilku lat dywersyfikujemy produkcję maszyn i sprzedaż usług w kierunku przedsiębiorstw komunalnych. W chwili obecnej współpracujemy z takimi liczącymi się odbiorcami jak m.in. FB Serwis – firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie infrastruktury i nieruchomości, „DREWZEL” Gabriel Skrzypczyński Sp .j. (podmiot prowadzący działalność usługową związaną z zagospodarowaniem terenów zieleni, w tym ogrodnictwem), IMPEL Wrocław.

Oferta maszyn rolniczych i komunalnych stale jest poszerzana i ukierunkowana na indywidualne potrzeby klientów. W trosce o środowisko i odpowiedzi na poszukiwanie rozwiązań niskoemisyjnych w gospodarce, Hydro-Masz zaangażował się w B+R nad pojazdem elektrycznym NEN, co zaowocuje w niedługiej przyszłości uruchomieniem produkcji i wprowadzaniem na rynek urządzenia po nazwą elektryczny nośnik narzędzi (NEN) wraz z całorocznym oprzyrządowaniem (kosiarka, kosz z wentylatorem, zamiatarka, ładowacz, TUZ, pług i posypywarka). Produkt stanowi innowację w skali świata, a także odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe w zakresie m.in. ochrony środowiska (zmniejszenie emisji hałasu i zanieczyszczenia powietrza) i zaostrzanych ograniczeń poruszania się po miastach pojazdów spalinowych.